Contactpersons

Controllux BV in Holland

Sales People

General

info@controllux.nl

Bas Entius

bas@controllux.nl

Coen van Leeuwen

coen@controllux.nl

Bart Minekus

bart@controllux.nl

Rob Stroombergen

rob@controllux.nl

Martijn van der Meer

martijn@controllux.nl

Djordi Veerman

djordi@controllux.nl

Field Sales People

Kuno van Velzen

kuno@controllux.nl

Jeroen van Aalst

jeroen@controllux.nl

Maikel Sakkers

maikel@controllux.nl

Micha Meijer

micha@controllux.nl

Patrick Uni

patrick@controllux.nl

Technical service

General

service@controllux.nl

Marco de Boer

marco@controllux.nl

Lex van den Hoek

Rick Schalkwijk

Stefan Vos

Yorick Streefland

Maurice van Donk

Max van Weelden

Logistics

General

magazijn@controllux.nl

Martijn Boekkamp

Mo Dadou

Renz Lutgendorff

Marc van Zeijl

Financial accounting

Linda Ravensbergen

debiteurenbeheer@controllux.nl

Gracia Daamen

Backoffice / IT / Website

Maurice Rieu

maurice@controllux.nl

Backoffice / Purchasing

Wouter Bekker

inkoop@controllux.nl

Marketing

Algemeen

marketing@controllux.nl

Karin Wels

Marit Versteegen

Management

Marc Frijters

marc@controllux.nl

Enrico Daamen

enrico@controllux.nl

Controllux BVBA in Belgium

Sales People

General

info@controllux.be

Cindy Geboers

cindy@controllux.be

Jo Verboven

jo@controllux.be

Peter Van Goubergen

peterv@controllux.be

Field Sales People

Jeff de Clerck

jeff@controllux.be

Thomas Goovaerts

thomas@controllux.be

Kris Noerens

kris@controllux.be

Mattias Ternoot

mattias@controllux.be

Wouter Kaerts

wouterk@controllux.be

Backoffice / Purchasing

Mark Langohr

mark@controllux.be

Marc Thomis

marct@controllux.be

Logistics

Peter Raymaekers

magazijn@controllux.be

Financial accounting

Cindy Geboers

cindy@controllux.be

Marc Frijters

marc@controllux.nl

Management

Marc Frijters

marc@controllux.nl

Controllux S.à r.l in Luxembough

Wisswee 10a, 5440 Schengen-Remerschen, Luxemburg
www.controllux.com
+352 661 49 11 77

Christian Müller

christian@controllux.lu

Lumen Solutions BV in Holland

Architectural division Controllux Holland

Tankval 5A, 2408ZC Alphen aan den Rijn
www.lumensolutions.nl
+31 (0)88 - 77 22 777

Lex Oudshoorn

lex@lumensolutions.nl

Mike Visser

mike@lumensolutions.nl

Jan-Willem van der Zwaan

janwillem@lumensolutions.nl