Contactpersonen

Controllux BV in Nederland

Verkoopmedewerkers

Algemeen

info@controllux.nl

Bas Entius

bas@controllux.nl

Coen van Leeuwen

coen@controllux.nl

Bart Minekus

bart@controllux.nl

Rob Stroombergen

rob@controllux.nl

Martijn van der Meer

martijn@controllux.nl

Djordi Veerman

djordi@controllux.nl

Verkoopmedewerkers buitendienst

Kuno van Velzen

kuno@controllux.nl

Jeroen van Aalst

jeroen@controllux.nl

Maikel Sakkers

maikel@controllux.nl

Micha Meijer

micha@controllux.nl

Patrick Uni

patrick@controllux.nl

Willem Verhaar

willem@controllux.nl

Technische dienst

Algemeen

service@controllux.nl

Marco de Boer

marco@controllux.nl

Lex van den Hoek

Rick Schalkwijk

Stefan Vos

Yorick Streefland

Maurice van Donk

Logistiek

Algemeen

magazijn@controllux.nl

Martijn Broekkamp

Mo Dadou

Renz Lutgendorff

Marc van Zeijl

Financiële administratie

Linda Ravensbergen

debiteurenbeheer@controllux.nl

Gracia Daamen

Backoffice / ICT / Website

Maurice Rieu

maurice@controllux.nl

Backoffice / Inkoop

Wouter Bekker

inkoop@controllux.nl

Marketing

Algemeen

marketing@controllux.nl

Karin Wels

Marit Versteegen

Directie

Marc Frijters

marc@controllux.nl

Enrico Daamen

enrico@controllux.nl

Controllux BVBA in België

Verkoopmedewerkers

Algemeen

info@controllux.be

Jo Verboven

jo@controllux.be

Peter Van Goubergen

peterv@controllux.be

Verkoopmedewerkers buitendienst

Jeff de Clerck

jeff@controllux.be

Thomas Goovaerts

thomas@controllux.be

Mattias Ternoot

mattias@controllux.be

Wouter Kaerts

wouterk@controllux.be

Backoffice / Inkoop

Mark Langohr

mark@controllux.be

Marc Thomis

marct@controllux.be

Logistiek

Peter Raymaekers

magazijn@controllux.be

Financiële administratie

Marc Frijters

marc@controllux.nl

Directie

Marc Frijters

marc@controllux.nl

Lumen Solutions BV in Nederland

Architectural divisie Controllux Nederland

Tankval 5A, 2408ZC Alphen aan den Rijn
www.lumensolutions.nl
+31 (0)88 - 77 22 777

Lex Oudshoorn

lex@lumensolutions.nl

Mike Visser

mike@lumensolutions.nl